❤️ Jarní výprodej parfémů a kosmetiky se slevou až -50%. ❤️

Modré záření z displejů urychluje stárnutí pleti! Speciální kosmetika jej dokáže zablokovat

modre-svetlo-pokozka_AURIO

 

Proti škodám, které na pleti páchá sluneční záření, se řada z nás chrání krémy s SPF faktorem. Víte však, že stárnutí způsobuje i modré světlo z monitorů, obrazovek a displejů? Denně se mu vystavujeme dlouhé hodiny, a přitom je podle odborníků nebezpečnější než UVA a UVB záření – proniká totiž do pokožky mnohem hlouběji. Účinky modrého světla však dokáže zablokovat speciální kosmetika. 

 

V dnešní digitální době se jen těžko můžeme vyhnout záření, které vydávají obrazovky, monitory a displeje. Modré světlo (HEV) však dokáže proniknout do spodních vrstev pokožky produkujících kolagen a elastin.

Dostává se mnohem hlouběji, než sluneční záření, a tak dokáže napáchat viditelné škody. Nejenže zrychluje stárnutí pokožky, ale navíc způsobuje výskyt pigmentových skvrn

 

MODRE-SVETLO-POKOZKA-aurio

 

Jak funguje modré světlo

Tím, že se ve večerních a nočních hodinách vystavujeme modrému světlu, se narušuje biologický rytmus našeho organismu včetně kožních buněk. Buňky se domnívají, že ještě nenastala noc, a tak nenastartují přirozené opravné procesy v pokožce. 

Modré světlo je totiž součástí i přirozeného denního slunečního záření. Pro náš organismus je však škodlivé především ve večerních hodinách – kdy se vystavujeme LED žárovkám, telefonům, monitorům či tabletům. Zabraňuje vyplavování hormonu melatoninu a narušuje spánkový rytmus, který je pro regeneraci kožních buněk zásadní. 

 

Jak se před ním chránit

  • dodržovat pitný režim
  • při dlouhodobé práci u počítače si pořiďte i brýle s filtrem proti modrému světlu
  • udržovat rohovku vlhkou pomocí očních kapek či sprejů
  • dobře a často větrat pracovní místnost
  • při práci na PC dopřávat očím pravidelný odpočinek – zahledět se do dálky a častěji mrkat
  • přizpůsobit si pracovní prostředí – snižte jas, aby vás počítač zbytečně neoslňoval
  • používat aplikace na přenastavení barev na telefony či monitory počítačů nebo speciální „noční režimy“
  • zařadit do péče krémy na pleť a oční okolí s vitaminy A, B, C a E nebo přímo určené jako ochrana před HEV


krem_modre_svetlo_AURIO

 

Pleťová kosmetika blokující modré světlo

Z přípravků chránících pleť před digitálním zářením je bestsellerem hydratační hyaluronová řada StriVectin. Obsahuje potřebné antioxidanty jejichž lokální účinnost posiluje patentovaná technologie NIA-114, která má také sama o sobě silné omlazující účinky.

Společně zlepšují stav kožní bariéry a zabraňují pronikání tohoto záření do pokožky. Minimalizují všechny jeho negativní účinky – rychlejší stárnutí pleti, vznik vrásek, ztrátu pružnosti i vznik nových pigmentových skvrn. 

 

Přípravky z této řady působí nejen preventivně, ale dokáží odstranit již napáchané škody. Dodávají pleti pružnost, svěžest a dostatečnou hydrataci, která posiluje kožní bariéru.

V pleťové řadě působící proti modrému světlu  najdete regenerační sérum s kyselinou hyaluronovouhydratační oční gelový krém minimalizující kruhy pod očima a rozjasňující hydratační krém

 

 

 DOPORUČENÁ KOSMETIKA PROTI MODRÉMU SVĚTLU 

StriVectin Hyaluronic Dual-Response SerumStriVectin Hyaluronic Tripeptide Gel CreamStriVectin Re-Quench Water Cream

  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení