Jak správně pečovat o kůži na krku? Pleťový krém nestačí!

pouzivani_kremu_na_krk

Jen si to přiznejte. Ve vaší koupelně máte čisticí gely, tonery, masky, séra a pleťové krémy. Možná je tam i oční krém. Pravděpodobně ale patříte k 62 % žen, které nemají krém určený speciálně na kůži krku. Pak vás zřejmě čeká podobný osud jako slavnou herečku Diane Keaton, která vrásky na krku skrývá pod roláky. Na eleganci jí to samozřejmě neubírá, ale vždy je lepší mít možnost volby. Vzniku vrásek můžete předcházet a pořídit si jeden kvalitní krém určený speciálně pro tyto partie.

 

1) Váš krk potřebuje stejné množství pozornosti jako vaše tvář 

Známá americká novinářka Nora Ephronová kdysi o stárnutí řekla – „náš obličej lže, ale krk ukazuje pravdu“. Většina kosmetických rutin se totiž týká péče o tvář. A to přesto, že krk je jednou z prvních partií, kde se projevují všechny známky stárnutí – pokožka zde ztrácí pružnost a vlivem gravitace povoluje. Mění se textura kůže a vznikají pigmentové skvrny. Neztrácejte proto čas a začněte váš krk ošetřovat intenzivním krémem, který tyto procesy dokáže zvrátit.

 

2) Krém na tvář není vhodný pro krční partie 

Struktura pokožky na krku a dekoltu se od pokožky obličeje velmi liší. Obsahuje nejen méně tukové tkáně a kolagenu, ale i samotných tukových žláz. Proto je náchylnější k ochabování, povolování a vysušování. Používáte-li na tuto oblast váš pleťový krém, dodáte jí sice nějakou výživu a hydrataci, běžný pleťový krém však neobsahuje potřebné účinné látky, které zabrání ochabování kůže. Právě oblast podbradku a krku potřebuje cílenou zpevňující péči. Naštěstí však existují speciální krémy určené pro tvář i krk jako například StriVectin TL Advanced Tightening Face And Neck Cream

 

face_and_neck_strivectin_aurio

 

3) Za vznik podbradku mohou i mobilní telefony 

Kolikrát denně skloníte hlavu, abyste si přečetli zprávy na vašem mobilu. Jednou? Desetkrát? Nebo i stokrát? Neustálé opakování tohoto pohybu může způsobovat vznik vodorovných vrásek na vašem krku. Moderní doba a s ní související rozvoj technologií však naštěstí nabízí i řešení. Špičkový vědecký biomedicínský výzkum umožnil vyvinout takové ingredience, které viditelně omlazují a zpevňují pleť již po 4 týdnech používání.

 

4) Škody napáchané sluníčkem 

Doposud nepoužíváte krém určený na krk? Pak máme podezření, že tuto oblast zanedbáváte i v letních měsících. Právě krk a dekolt je nutné ošetřovat krémem s vysokým ochranným faktorem. Porušení těchto pravidel s sebou nese nepříjemné následky – pigmentové skvrny, nerovnoměrné zbarvení a vrásčitou pokožku. 

 

serum_na_krk_strivectin_aurio

 

Jste připravena jít vráskám po krku? 

Žádná kosmetické péče není bez krému na krční partie kompletní. Abyste se v budoucnosti vyhnula nezbytnému nošení roláků, zařaďte do své každodenní péče jediný krok navíc – krém pro krční partie. Vyzkoušejte třeba klinicky ověřený krém s unikátní patentovanou technologií NIA-114 ™, který dokáže navrátit vašemu krku mladistvé kontury již po 4 týdnech používání. Působí nejen preventivně proti vzniku vrásek, podbradku a pigmentových skvrn, ale dokáže také viditelně zpevnit již uvolněnou pokožku a sjednotit tón pleti.

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PÉČE O KRK

 

StriVectin TL Advanced Tightening Face And Neck CreamStriVectin Tightening Neck Serum Roller