❤️ Letní výprodej parfémů a kosmetiky se slevou až -50%.

5 důvodů, proč právě vy potřebujete oční krém

 

proc_potrebujete_ocni_krem_AURIO

 

Málokterý kosmetický přípravek je tak často skloňovaný jako oční krém. Určitě už jste o něm četli spoustu článků a doporučení. Jak to ale s očními krémy skutečně je? Jsou vhodné pouze pro zralejší věk, kdy se vlivem ztráty kolagenu v pokožce začínají objevovat první linky a vrásky? Nebo z nich může těžit téměř každý?

 

 

1) Pleť kolem očí to potřebuje

Liší se totiž od pokožky obličeje – pleť očního okolí je mnohem tenčí, obsahuje méně kolagenu, podkožního tuku i mazových žláz. Známky stárnutí se na ni projevují mnohem dřív než na zbytku obličeje. Právě proto, že je kůže kolem očí jemná a delikátní, je o ni potřeba pečovat přípravky, které mají lehčí texturu než běžné pleťové krémy a nedráždí oči.

 

proc_potrebujete_ocni_krem_AURIO2

 

 

2) Řeší nejen problémy se stárnutím

Večer si dáte jednu nebo dvě skleničky a ráno jsou vaše oči opuchlé, nateklé a začínají se tvořit váčky pod očima. V průběhu dne pak oči často mhouříte – ať už v důsledku silného slunečního záření, smogu či nevědomky – během soustředěné práce u počítače.

To vše jsou faktory, které pozvolna způsobují vznik vějířkovitých mimických vrásek okolo očí, které se časem prohlubují. Oční krém pomáhá posilovat pružnost a odolnost jemné pokožky v očním okolí, a tak působí preventivně proti jejich vzniku.

Aplikace pomocí jemného vklepávání krému zabraňuje, spolu s vhodnými účinnými látkami, usazování vody pod očima a vznik váčků. 

 

 

3) Šikovný podklad pod líčení očí

V kůži okolo očí není mnoho mazových žláz, proto je to jedna z nejsušších oblastí tváře. Nanesení make-upu či očních stínů může suchost ještě více zvýrazňovat.

Pokud však pokožku kolem očí dostatečně hydratujete očním krémem, bude mnohem hladší a vláčnější. Korektor, make-up či pudr na ni tak přilne na mnohem delší dobu. Používání očního krému vyřeší nejen nepříjemnou suchost, ale vaše líčení bude lépe vypadat a držet po celý den.

 

 

4) Dodají mladistvější vzhled

Přibližně od 25. roku života se z obličeje vytrácí tuk a s ním i mladistvá plnost. Právě okolo očí se ztráta tuku může projevovat tak, že se kruhy pod očima stávají už od pohledu hlubší a výraznější.

Některé ženy proto sahají po okamžitém řešení – botoxu či různých dermatologických výplních. My ale před rychlým a krátkodobým efektem preferujeme to dlouhodobě udržitelné, a to kvalitní pleťové kosmeceutické přípravky.

Dobrý oční krém dodá očnímu okolí hydrataci, pružnost a mladistvý vzhled. A současně dokáže projasnit i tmavé kruhy pod očima.

 

 

5) Zpomalí vznik vrásek

Oční krém možná nedokáže vrátit čas zpátky, ale dokáže viditelně zpomalit jeho běh a s tím související známky stárnutí. Oční krém můžete používat v jakémkoliv věku.

Samozřejmě platí, že čím dříve s očním krémem začnete, tím viditelnější bude z dlouhodobého hlediska jeho efekt. Oční okolí bude hydratované, pěstěné a mnohem odolnější proti vzniku vrásek. A to je pádný důvod, proč začít oční krém používat pravidelně – tedy každý den ráno i večer.

 

Chcete vyzkoušet oční krém, který zvládá téměř vše, o čem jsme doposud psali? StriVectin Intensive Eye Concetrate for Wrinkles zmírňuje všechny typy vrásek okolo očí, rozjasňuje tmavé kruhy pod očima, a navíc snižuje viditelné známky únavy, které se projevují po dlouhodobém sledování monitoru počítače.

 

proc_potrebujete_ocni_krem_AURIO3

 

 DOPORUČENÉ OČNÍ KRÉMY A SÉRA 

StriVectin Hyperlift Eye Instant Eye FixStriVectin 360 Tightening Eye SerumStriVectin Advanced Retinol Eye CreamStriVectin Hyaluronic Tripeptide Gel Cream

  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení