❤️ Letní výprodej parfémů a kosmetiky se slevou až -50%.

Novinka! Dvojité brady se můžete zbavit i bez skalpelu a injekcí.

zbavte_se_dvojite_brady_ds_laboratories_vexum_sl_aurio 

Co kdyby existoval krém, který by dokázal viditelně redukovat podbradek a dvojitou bradu? Kosmeceutická společnost DS Laboratories uvedla na trh špičkový zpevňující krém, který je funkční a šetrnou alternativou k bolestivému chirurgickému zákroku. Provedené klinické studie prokázaly, že krém VEXUM SL viditelně redukuje dvojitou bradu, a dokonce znatelně fixuje povislý podbradek. Výsledek byl viditelný již po pěti minutách. Jak je to možné?

 

Podbradek a dvojitá brada vzniká ochabováním pokožky a působením gravitace, kdy přebytečné tukové zásoby klesají dolů. Struktura pokožky na krku a dekoltu je odlišná, obsahuje méně tukové tkáně, méně kolagenu i samotných tukových žláz. Proto je náchylnější k ochabování, povolování a vysušování. Naštěstí však chirurgický zákrok není jedinou cestou, jak se povislé pokožky zbavit.

 

redukce_dvojite_brady_ds_laboratories_vexum_sl_aurio

 

Lifting bez skalpelu 

Výsledky klinických studií potvrdily, že krém VEXUM SL snižuje objem uvolněné pokožky ve spodní části krku, redukuje vzhled dvojité brady, a dokonce obnovuje kontury v horní části krku. Zlepšuje totiž prokrvení tkáně a má silné odvodňující účinky. Je to díky tomu, že obsahuje látky, které odbourávají uložené tuky. Omlazující účinky jsou viditelné již po 5 minutách. Pokud však krém používáte pravidelně, dosáhnete opravdu mimořádných výsledků. Krém viditelně zpevní kontury horní části krku a preventivně zabrání dalšímu ukládání tuků v této oblasti.

 

before_after_vexum_aurio

 

Nejen koncentrované složení… 

Krém obsahuje vědecky ověřené účinné látky, které dokáží vymazat škody způsobené procesem stárnutí. Jednou z nich je glaucin, neboli výtažek ze žlutého máku, který se používá v krémech proti celulitidě. A to kvůli jeho schopnostem blokovat ukládání tuků. Dalším je ovaliss – liftingová a vypínací složka, která tvaruje a konturuje problematické oblasti. Ve složení najdete také prolamin jód, ten je důležitý pro zdravé fungování buněk a pružnost pokožky. Fision instant lift je přírodní složka, která vyhlazuje a zpevňuje pokožku a minimalizuje výskyt vrásek. Složení krému je špičkové, ale je to technologické zpracování účinných látek, které umožňuje mimořádné výsledky.

 

…ale také unikátní technologie nanosomů 

Výsledek srovnatelný s chirurgickým ošetřením by však nebyl možný, pokud by všechny výše uvedené účinné látky působily jen ve vrchních vrstvách pokožky. Veškeré účinné látky jsou zapouzdřeny v mikroskopických nanosomech, které mají skvělou schopnost proniknout hluboko do pokožky a přenášet aktivní látky tam, kde je potřeba. Tím umožňují mnohem silnější a rychlejší výsledky. Nanosomy jsou technologicky vyspělejší variantou liposomů, které se běžně používají v kosmetických přípravcích. 

Krém VEXUM SL je vhodný pro muže i ženy. Dokáže vrátit zpátky uplynulý čas, odbourat nadbytečnou uvolněnou tkáň a navrátit krku jeho mladistvé kontury. Doporučujeme ho také pro každého, kdo zvažuje facelift či obdobný zákrok.

 

O delikátní pokožku krku je důležité správně a preventivně pečovat. Pokud vás zatím podbradek netrápí, podívejte se na článek Jak správně pečovat o kůži na krku?

 

Intenzivní oční krém proti vráskámPodkladová báze pod make-upPrvotřídní hydratační krém proti vráskám

  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení