Kosmetika

Dermokosmetika je specifická kategorie přípravků péče o pokožku, která odpovídá náročným požadavkům farmaceutického průmyslu. Produkty jsou vytvářeny ve spolupráci s odborníky v oblasti péče o pleť (dermatology, pediatry, oftalmology, lékárníky) a jsou založeny na vysoké účinnosti a bezpečnosti potvrzené klinickými studiemi.

Dermokosmetické přípravky jsou hypoalergenní, jsou vhodné i pro citlivou pleť a splňují přísné požadavky a chartu výroby, která je odlišná od běžné kosmetické péče.

Dermokosmetika je také charakterizována úzkou spoluprací s dermatology při výrobě a testování, a tak nabízí maximální účinnost a bezpečnost lékárenského prostředí, díky čemuž je občas laicky označovaná jako „lékárenská kosmetika“.

Díky znalostem z oblasti výzkumu, dermatologie, kosmetologie ale i lékárenství, přinášejí dermokosmetické značky na trh stále nové expertízy a inovace s cílem nabídnout klientům ty nejmodernější a nejúčinnější řešení v péči o pleť.

Dermokosmetiku může používat kdokoliv; žena, muž, dospělý jedinec nebo i děti. Každý, kdo hledá péči, která nabízí účinnost a garanci bezpečnosti. Kdokoliv, koho zajímá, jak jsou přípravky vyráběny, co obsahují, jak fungují a jaké hodnoty vyznává značka. A hlavně ten, komu není jedno jakou kosmetiku používá a svěřuje se do ruky expertům v dané oblasti pro konkrétní řešení a odpovědi v péči o pleť. Dermokosmetika je vhodná i pro osoby s citlivou pletí, kteří volí a očekávají za určitou cenu odpovídající kvalitu, bezpečnost a garanci.

TL 360 eye serum 30ml aurio
Bestseller Dárek v hodnotě 1.540 Kč ZDARMA při nákupu nad 1.600 Kč
1 540 Kč

Zpevňující oční sérum pro mladistvější vzhled.   Nevzhledné váčky...

Advanced Retinol Eye Cream aurio
Dárek v hodnotě 1.540 Kč ZDARMA při nákupu nad 1.600 Kč
1 690 Kč

Zpevňující oční krém s koncentrací retinolu pro dokonalou pleť bez vrásek....

AW Intensive Eye Concentrate aurio
Bestseller Dárek v hodnotě 1.540 Kč ZDARMA při nákupu nad 1.600 Kč
1 320 Kč

Intenzivní oční krém proti vráskám, otokům, kruhům pod očima a únavě z...

Multi Action R&R Eye Cream aurio
Dárek v hodnotě 1.540 Kč ZDARMA při nákupu nad 1.600 Kč
1 280 Kč

Víceúčelový krém na oči zaměřující se na 5 viditelných známek stárnutí a únavy....

4 položek celkem