Kosmetika

Dermokosmetika je specifická kategorie přípravků péče o pokožku, která odpovídá náročným požadavkům farmaceutického průmyslu. Produkty jsou vytvářeny ve spolupráci s odborníky v oblasti péče o pleť (dermatology, pediatry, oftalmology, lékárníky) a jsou založeny na vysoké účinnosti a bezpečnosti potvrzené klinickými studiemi.

Dermokosmetické přípravky jsou hypoalergenní, jsou vhodné i pro citlivou pleť a splňují přísné požadavky a chartu výroby, která je odlišná od běžné kosmetické péče.

Dermokosmetika je také charakterizována úzkou spoluprací s dermatology při výrobě a testování, a tak nabízí maximální účinnost a bezpečnost lékárenského prostředí, díky čemuž je občas laicky označovaná jako „lékárenská kosmetika“.

Díky znalostem z oblasti výzkumu, dermatologie, kosmetologie ale i lékárenství, přinášejí dermokosmetické značky na trh stále nové expertízy a inovace s cílem nabídnout klientům ty nejmodernější a nejúčinnější řešení v péči o pleť.

Dermokosmetiku může používat kdokoliv; žena, muž, dospělý jedinec nebo i děti. Každý, kdo hledá péči, která nabízí účinnost a garanci bezpečnosti. Kdokoliv, koho zajímá, jak jsou přípravky vyráběny, co obsahují, jak fungují a jaké hodnoty vyznává značka. A hlavně ten, komu není jedno jakou kosmetiku používá a svěřuje se do ruky expertům v dané oblasti pro konkrétní řešení a odpovědi v péči o pleť. Dermokosmetika je vhodná i pro osoby s citlivou pletí, kteří volí a očekávají za určitou cenu odpovídající kvalitu, bezpečnost a garanci.

Advanced Retinol Concentrated Serum 1 OZ RGB
2 390 Kč

Sérum s koncentrací retinolu na podporu rutinní péče o pleť.  ...

Advanced Retinol Eye Cream 0.5 OZ RGB
1 690 Kč

Zpevňující oční krém s koncentrací retinolu pro dokonalou pleť bez vrásek....

Advanced Retinol Night Moisturizer 1.7 OZ RGB
Akce
2 340 Kč

Hydratační noční krém s retinolem pro dokonalou pleť bez vrásek.  ...

Line Blurfector 1 OZ RGB
810 Kč

Podkladová báze pod make-up, která okamžitě minimalizuje viditelnost vrásek....

AR STAR Oil 1 OZ RGB
2 210 Kč

Noční omlazující pleťový olej.   Zatímco budete poklidně spát, vaše...

Volumizing Hand Cream 2OZ RGB
Bestseller
760 Kč

Hydratační krém, se kterým vaše ruce znovu omládnou. Vidíte na rukou první...

6 položek celkem