Aurio podpořilo akci na záchranu psů z množíren

aurio_1

Téměř stopadesát lidí a osmdesát pejsků se minulý týden zúčastnilo třetího ročníku Setkání placatek v Mostě. Cílem akce, kterou podpořila řada sponzorů včetně našeho e-shopu, bylo vybrat peníze pro spolek zachraňující psy z množíren a jiných nevhodných podmínek. 

 

Návštěvnost letošního Setkání placatek ovlivnil koronavirus – řada psích majitelů musela zůstat v karanténě a plánované akce určené plemenům s krátkými čumáky se se nemohla zúčastnit. I přes nižší počet lidí se oproti loňsku podařilo vybrat dvojnásobnou částku – 20 138 Kč. Akci podpořili nejen návštěvníci, ale i řada sponzorů včetně e-shopu Aurio. Účelem Setkání je přiblížit lidem, proč je vhodnější pořídit si pejska s papíry nebo adoptovat zvíře z útulku. A jaká jsou rizika psích množíren.

 

„Na našem e-shopu nabízime pouze takové kosmetické a vlasové přípravky, které nejsou testovány na zvířatech. Je pro nás důležité spolupracovat s etickými značkami. A často se také snažíme podpořit akce a sbírky, které pomáhají zvířatům,“ vysvětlila majitelka e-shopu Sylvie Malířová.

 

Celý výtěžek z akce poputuje na konto spolku Francouzské potěšení, která již pátým rokem zachraňuje buldočky a další psí plemena z množíren či jinak nevyhovujících životních podmínek. 

 

aurio_2

 

aurio_3

 

aurio_4

 

aurio_5