❤️ Letní výprodej parfémů a kosmetiky se slevou až -50%.

Pomáháme pejskům v nouzi

Pomáhat je pro nás přirozené. Věříme, že každý z nás by měl alespoň malou část výdělku "vrátit zpět". Snažíme se reprezentovat a prodávat produkty, které nejsou testované na zvířatech, tzv. cruelty-free. Milujeme pejsky a volba byla jasná.

 

 

pes_v_nouzi

 


Rozhodli jsme se pomáhat a podporovat Nadační fond PES V NOUZIZa každý zakoupený výrobek značky StriVectin, TOCCA a DS Laboratories věnujeme 5% hodnoty objednávky nadaci. Přispějete i Vy na dobrou věc a pomozte pejskům, kteří zatím neměli to štěstí na ty správné kamarády.

 

A na co se peníze používají? 

Umisťování opuštěných pejsků do nových domovů
Pomoc při hledání nových majitelů, podpora adopčních programů, podpora programů přípravy psů pro příchod do nového domova (výcvik, socializace apd.) a související činnosti.

 

Akutní veterinární péče pro útulky
Příspívání na operace a veterinární ošetření tam, kde je ohrožen život zvířete z důvodu chybějících financí. Dále pomoc s financováním veterinární péče a vybavení tam, kde se jich v útulcích nedostává a je tak ohrožen život či zdraví zvířete.

 

Materiální pomoc útulkům
Pomoc s obstaráním krmiva, kde se ho nedostává; materiální sbírky na psí vybavení (léky, desinfekce, obojky, mističky, krmivo, hračky apod.); příspěvky na stavbu či rekonstrukci kotců v případech, kdy je stav velice nevyhovující a ohrožující zdraví a kvalitní život psů v útulcích a související činnosti.

 

  

Děkujeme.

 

pejsek_aurio

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení