Engelsrufer sprchový gel Luna
Související produkty
Detailní popis produktu
Sprchový gel s vůní Luna
Orientální a květinová vůně LUNA je inspirována západem slunce. Kombinace černého rybízu a aromatických bílých broskví otevírá srdce vůně. „Královna noci“ září světlem svaté moci fascinující směsi růží, fialových a jasmínových květů, což odráží zlou noc. Kouzelná energie vůně svádí a osvětluje pižmo a vanilky. Elegance jantaru dává vůni tajemné kouzlo.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Mýdla |
---|---|
Obsah: | 200 ml |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Německá značka Engelsrufer se specializuje na výrob šperků inspirovaných starobylými etnickými symboly. Vůně jsou stejně nádherné a mocné jako šperky. Samotný flakon upoutá svou čirou barvou, stříbrnými oky a v kombinaci s černou, bílou nebo růžovou barvou.
Parfémy jsou určeny pro každého, kdo věří v anděly - a pro ty, kteří mají rádi představu skutečných existujících andělů strážných.